České sedacie súpravy

Poctivé české pohovky sa dokonale hodia do mnohých domácností. Luxusné, odolné, kvalitné, moderné a nadčasové pohovky vás presvedčia, že český výrobok dokonale obstojí v konkurencii.

Český výrobok ako prvá voľba

Pre mnohých ľudí sú české sedacie súpravy, kreslá a pohovky prvou voľbou. Radi nakupujú domáce výrobky a podporujú miestne spoločnosti a tradičných predajcov. Nábytok vyrábajú rodinné firmy aj väčšie podniky. Sortiment zahŕňa lacnejšie a drahšie výrobky pre širokú klientelu.

Nábytok vyrábaný na zákazku a sériovo

Medzi české pohovky patrí napríklad originálny čalúnený nábytok vyrobený na zákazku. Ak máte radi nezvyčajné veci alebo si chcete vytvoriť pohovku svojich snov, toto je skvelá voľba. Kvalitné spracovanie, pohodlie a špičkový vzhľad – to sú moderné české pohovky.

Vyskúšajte si pohovku sami

Na výber je mnoho dizajnov a veľkostí českých pohoviek. Každý si tu nájde niečo pre seba. Najlepšie je vyskúšať si pohovku, ale môžete nakupovať aj online. Mnohí predajcovia majú dokonca showroom, kde si môžete nábytok pozrieť, vyskúšať a objednať podľa toho, čo sa vám páči.

Široká ponuka českých pohoviek

Medzi české sedacie súpravy patrí masívny a lacnejší nábytok, kožené sedacie súpravy, sedacie súpravy s látkovým poťahom, veľké sedacie súpravy v tvare U, sedacie súpravy v tvare L s pravým a ľavým rohom, rozkladacie pohovky, sedacie súpravy s úložným priestorom a mnoho ďalšieho.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Priestranná tyrkysová rozkladacia sedacia súprava v tvare U

Vybrali ste si nové sedadlo, pretože to súčasné už doslúžilo? Presťahovali ste sa do nového bytu a riešite nábytok do obývačky? Rozrástla sa vaša rodina a potrebujete si zaobstarať novú pohovku? Potom oceníte tento model pohovky do U. Pohovka Jacobs do U je moderná, praktická a nadčasová. Hodí sa nielen k zariadeniu v modernom, ale aj v klasickom štýle. Svoj účel splní vynikajúco.

Cena v čase recenzie: 465,67 €

Rohová rozkladacia pohovka WELTA

Presťahovali ste sa do nového bytu a hľadáte nábytok? Potrebujete efektívne zariadiť garsónku? Hľadáte vhodný model pohovky do obývačky, študentskej alebo hosťovskej izby? Máte radi zemité farby, alebo dávate prednosť dvojfarebnej možnosti v podobe kontrastu? Potom vás táto pohovka osloví. Ktorý farebný variant si vyberiete?

Cena v čase recenzie: 363,09 €

Hnedá rozkladacia pohovka Niké s úložným priestorom

Menšia pohovka poteší najmä študentov v podnájme. Praktická hnedá pohovka NIKÉ vám však poslúži aj v obývacej izbe, hodí sa takmer ku každému nábytku. Pohovka NIKÉ s príjemným textilným poťahom v hnedej farbe má jadro z vlnitej pružiny a výšku sedadla 40 cm. Pohovka sa dá pomocou systému KLIK-KLAK ľahko rozložiť na pohodlné lôžko na príležitostné spanie.

Cena v čase recenzie: 259 €