Záhradné sedacie súpravy a pohovky

Stôl a stoličky v záhrade sú fajn, ale pre väčšie pohodlie potrebujete niečo iné. Záhradný nábytok sa odporúča ako doplnok k pohovke alebo sedacej súprave. A je priamo navrhnutý pre vonkajšie prostredie.

Používajte počas celej sezóny

Záhradné pohovky a sedacie súpravy sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa dali používať počas celej sezóny a neboli ovplyvnené vonkajšími podmienkami. Môžu byť vyrobené z prírodného aj umelého ratanu, plastu, hliníka alebo dreva. Samozrejme, existujú aj kombinácie materiálov. Sú doplnené mäkkými vankúšmi a nič nebráni pohodlnému sedeniu.

Sedenie s úložným priestorom

Záhradná pohovka s úložným priestorom je ideálnou voľbou. Prikrývky a vankúše schováme dovnútra, aby boli chránené pred poveternostnými vplyvmi a rýchlo nevybledli.

Vďaka veľkej záhradnej pohovke už nebudete mať problém usadiť hostí. Vždy si budete mať kam sadnúť a môžete si lepšie vychutnať pohodlie záhrady. Menšia pohovka sa zmestí aj na balkón. A ak máte terasu, vôbec neváhajte.

Určené v jednotnom štýle

Záhradnú sedacu súpravu možno doplniť záhradnou lavicou alebo závesným hojdacím kreslom v rovnakom štýle.Výber vonkajšieho nábytku je dôležitý, rozhodne to nie je krok na jednu sezónu. Kvalitné súpravy nevyžadujú takmer žiadnu údržbu a sú určené na kryté aj nekryté plochy. Krásny vonkajší nábytok je však vhodný aj do zimnej záhrady, a ak nás zaujme dizajnom, môže byť umiestnený aj v interiéri.