Sedacie súpravy Sconto

Predajca nábytku Sconto ponúka rozmanitý sortiment pohoviek za rôzne ceny. Vďaka tomu si každý môže nájsť tú správnu pohovku pre svoj domov. Môžete si vybrať z rozkladacích pohoviek, rohových pohoviek, lacných aj drahších variantov. Pohovky môžu byť navrhnuté v tvare písmena L, iné v tvare písmena U. Môžete si dokonca vybrať z interiérových pohoviek a pohoviek na terasu. Skrátka, každý si tu nájde niečo pre seba!

V spoločnosti Sconto môžete často nájsť aj veľké zľavy a výpredaje. Ak teda potrebujete ušetriť nejaké peniaze, určite sa oplatí počkať na zľavy a zaobstarať si sedacie súpravy vo výpredaji. Môžete ušetriť aj niekoľko tisíc. Len si nezabudnite vopred vyhľadať typ pohovky, ktorú by ste chceli, a keď narazíte na vhodnú pohovku v predaji, neváhajte. Predaj je často nielen časovo obmedzený, ale aj počty kusov jednotlivého nábytku sú veľmi nízke.

Šedá rozkladacia sedacia súprava do U s polohovateľnými opierkami

Potrebujete novú sedacie súpravu, pretože tá súčasná už dávno doslúžila? Hľadáte kvalitnú pohovku do väčšieho interiéru? Potrebujete priestrannú pohovku pre svoju veľkú rodinu? Máte radi pohodlie? Potom je táto luxusná sedacia súprava určená práve pre vás. Sedacia súprava Gregory v tvare U skrášli, rozjasní a zútulní váš interiér a poskytne vám pohodlné miesto na relaxáciu a leňošenie pri televízore alebo knihe.

Cena v čase recenzie: 1 999 €

Tmavosivá priestranná čalúnená pohovka MALAGA

Hľadáte novú sedacie súpravu? Máte radi praktický, moderný a nadčasový nábytok, ktorý ponúka pohodlie? Máte dostatok miesta? Predstavujeme vám krásnu pohovku vhodnú do väčšieho interiéru.

Cena v čase recenzie: 1 449 €

Funkčná rozkladacia pohovka s úložným priestorom

Ako efektívne vyriešiť sedenie a spanie v malom byte? Potrebujete vhodnú rozkladaciu pohovku na odpočinok a spanie v štúdiu, hosťovskej alebo študentskej izbe? Potom vás táto moderná nadčasová pohovka osloví a poskytne praktické využitie vo vašej domácnosti.

Cena v čase recenzie: 451,33 €

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom

Má vaša pohovka najlepšie roky dávno za sebou? Uvažujete o kúpe novej pohovky do obývačky? Potrebujete taký, ktorý sa hodí ku každému štýlu nábytku? Nemáte práve veľký priestor na tanec, takže hľadáte priestranný typ, ktorý sa zmestí do vašej obývačky? Potom vás tento model osloví, pretože spĺňa všetky vyššie uvedené požiadavky. Ponúka však oveľa viac.

Cena v čase recenzie: 769 €

Sivá čalúnená sedacia súprava s nastaviteľným operadlom

Pohovka UDINE symbolizuje nadčasové riešenie rohového sedenia s vysokým komfortom. Elegantný dizajn a praktické funkcie, ktoré umocnia váš pocit relaxu, sú hlavnými prednosťami tejto pohovky.

Cena v čase recenzie: 1 399 €

Veľká čalúnená sedacia súprava v tvare U

Na priestrannej pohovke LONDON sa pohodlne usadí celá rodina alebo väčšia návšteva. Chrbtové a dekoračné vankúše spolu s opierkami hlavy vám zabezpečia dostatočné pohodlie, aby ste si mohli maximálne vychutnať relaxáciu. Na pohovke sa nielenže usadí vaša návšteva, ale ak sa sedacia časť rozšíri, môžete pohovku v priebehu niekoľkých okamihov premeniť na posteľ a ponúknuť tak vašej návšteve možnosť prenocovania

Cena v čase recenzie: 1 199 €

Polaris sivá čalúnená sedacia súprava

Hľadáte pohovku, ktorá sa hodí ku každému štýlu zariadenia? Žijete v prenajatej nehnuteľnosti a neradi by ste sa vzdali zakúpenej pohovky, ak sa v budúcnosti presťahujete? Hľadáte vhodnú pohovku aj do menšieho priestoru? Riešením je tento model. Vďaka svojej farbe, dizajnu, povrchovej úprave a materiálu sa hodí do každého bytu a dá sa ľahko kombinovať s iným nábytkom a doplnkami.

Cena v čase recenzie: 299 €